Centrum Nawodnień
Dobór i doradztwo
Projekt i wycena
Montaż
Opieka pomontażowa
Dobór i doradztwo

Systemami nawadniającymi zajmujemy się już przeszło 15 lat. Naszym klientom oferujemy doradztwo techniczne w zakresie systemów nawadniających wraz z doborem najlepszych produktów, które odpowiednio zaopatrzą ogród w wodę.

Projekt i wycena

Zapewniamy usługę zaprojektowania oraz wyceny Twojego systemu nawadniającego od A do Z. Profesjonalny projekt systemu nawadniającego z precyzyjnie dobranymi urządzeniami oraz zraszaczami pozwoli na oszczędność wody, a co za tym idzie na zmniejszeniu rachunków za zużycie wody.

Montaż

Nasze 40 letnie doświadczenie w branży instalacyjnej i przeszło 15 letnie w systemach nawadniających, pozwoliło na zbudowanie najlepszej w okolicy grupy Instalatorów. Polecani przez nas Instalatorzy nie tylko specjalizują się w montażu systemów nawadniających, ale także tworzą projekty ogrodów zielonych.

Opieka pomontażowa

Zawsze staramy się wywołać uśmiech na twarzy każdego naszego Klienta, dlatego po skończonym montażu oprócz gwarancji na zakupiony i zamontowany produkt, zapewniamy opiekę pomontażową. Dajemy w ten sposób zapewnienie, że zadowolony Klient jest dla nas najważniejszy.

Formularz zawiera błędy
{"slider":"slider","menu":"menu","language":"language","cookie":"cookie","logo":"logo","content":"content","shops":"shops","section-title":"section-title","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","logo-rwd":"logo-rwd","section-panel":"section-panel","bottom-menu":"bottom-menu","bottom-content":"bottom-content","bottom":"bottom","section-left":"section-left","section-center":"section-center","section-right":"section-right","top-content":"top-content","top-content-title":"top-content-title","content-title":"content-title","bottom-content-title":"bottom-content-title","top-footer":"top-footer","content-footer":"content-footer","bottom-footer":"bottom-footer","logo-rwd-white":"logo-rwd-white","menu-offer":"menu-offer"}