Brak danych
aktualności
Brak danych
2021-12-21
Wesołych Świąt i pomyślności w 2022

Drodzy Klienci, Producenci i wszyscy nasi Partnerzy Biznesowi...pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, aby w każdej chwili odnajdywać szczęście. Nowy Rok niech napawa optymizmem, dając tym samym satysfakcję z realizowanych zadań i planów.

2021-01-01
40 lat AQUA-Grupa SBS

Rok 2021 jest dla naszej firmy szczególnie ważny. To już 40 lat od kiedy "AQUA-Grupa SBS" sp. z o.o. współtworzy historię branży instalacyjnej, grzewczej
i wodociągowej
. Przez ten czas zbudowaliśmy sieć 17 hurtowni branżowych wspomaganych przez nowoczesny magazyn centralny. Ugruntowana pozycja ”AQUA-GRUPA SBS” sp. z o.o. jest wynikiem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji doradców technicznych oraz trwałych relacji z naszymi Klientami, dostawcami za co serdecznie dziękujemy.

mini kronika AQUA

2021-10-06
Nowy katalog Marek Domowych Grupy SBS!

Nareszcie światło dzienne ujrzał najnowszy katalog produktów Marek Domowych Grupy SBS oraz produktów na wyłączność. Znajdziecie w nim mnóstwo nowości, między innymi: grzejniki płytowe Keller Compact&Ventil, nowości w armaturze grzejnikowej Keller, Kotły elektryczne Keller EcoPower oraz wiele innych. Sprawdż już dziś nowy katalog.
O wersje papierowe pytaj w oddziałach AQUA. Jeśli wolisz wersję elektroniczną sprawdż ją tutaj: KATALOG MAREK DOMOWYCH

2021-10-07
Akcja AQUA dla polskich jezior

W miesiącu październiku nasza eco-ekipa w ramach "akcji dla polskich jezior" usunęła blisko 100 kg śmieci z jeziora (kamieniołomu) Zimnik. Śmieci zostały wydobyte z głębokośći 15m. Zanieczyszenia to głównie plastikowe butelki, puszki, różnego typu opakowania po produktach spożywczych i pojemnikach na elementy wędkarskie. Zachęcamy do segregacji.   

2021-10-06
Nowa flota AQUA-GRUPA SBS

Jako firma z 40 letnim doświadczeniem przykładamy olbrzymią wagę do wizerunku firmy. Oprócz dbałości o branding zewnętrzny staramy się także zapewnić jednolitą i spójną formę identyfikacji naszych aut firmowych. Nasza flota na dziś to ponad 30 aut dostawczych oraz 15 aut osobowych. Zamieszczona na pojazdach grafika promować ma firmowe logo oraz informacje, iż "AQUA-GRUPA SBS" to sieć 17 hurtowni branży instalacyjnej, grzewczej i wodociągowej z 40letnim stażem. Wypatrujcie naszych aut fimowych na polskich drogach.

2021-06-18
Powracamy do szkoleń i spotkań z klientami

W ostatnim roku sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła na organizację uwielbianych przez nas
i Klientów spotkań połączonych ze szkoleniami. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zgodnie
z obowiązującymi wymogami Ministerstwa Zdrowia i służb sanitarnych, powracamy do cyklu szkoleń. 17 czerwca 2021 w AQUA GŁOGÓW odbyło się pierwsze spotkanie dla Klientów. Dziękujemy współorganizatorom: HAWLE, TEKLA oraz WOBET HYDRET za udział.

Relacja zdjęciowa ze spotkania

2021-02-24
10 lat oddziału NOWA SÓL

Rok 2021 to oprócz 40 lecia "AQUA-GRUPA SBS" to także jubileusz 10 lat istnienia oddziału NOWA SÓL. W roku 2011 AQUA przejęła jednostkę od wieloletniego partnera handlowego tworząc tam hurtownię instalacyjną. Ze względu na konieczność zwiększenia powierzchni magazynowej oddział dwukrotnie zmieniał lokalizację aby w 2016 zakotwiczyć przy nowoczesnym budynku przy ulicy Przemysłowej 34. Budynek wraz z przyległym terenem został zakupiony i mieści oddział NOWA SÓL oraz Magazyn Centralny firmy.

2021-02-24
10 lat oddziału JELENIA GÓRA

W 2021 roku jubileusz 10-lecia obchodzi także oddział JELENIA GÓRA. W roku 2011 przy ulicy Karola Marki otworzyliśmy wówczas 11 oddział naszej firmy. Pod względem wielkości oraz regionu Jelenia Góra idealnie pasowała do strategii firmy. Debiut jednostki okazał się największym sukcesem w historii. Przez lata oddział był i po dziś dzień jest jednym z najbardziej dynamicznych w całej sieci. W 2019 roku został przeniesiony do nowoczesnego budynku w nowej lokalizacji przy ulicy Wincentego Pola 39.

2021-01-07
Sytuacja epidemiologiczna - COVID

Szanowni Państwo.
Sytuacja pandemiczna panująca w naszym kraju oraz wprowadzane przez rząd obostrzenia, obligują naszą firmę do wprowadzenia określonych środków bezpieczeństwa. Staramy się abyście Państwo w jak najmniejszym stopniu odczuli ewentualne utrudnienia.
Prosimy o zapoznanie się z bieżącymi informacjami dotyczącymi zasad pracy i obsługi Klienta w naszej firmie.

UWAGA: ważna informacja dotycząca pandemii koronawirusa

2021-01-08
COVID - zasady bezpieczeństwa

Szanowni Państwo.
Jako firma społecznie odpowiedzialna dla bezpieczeństwa naszych Klientów, pracowników oraz dostawców promujemy odpowiednie zachowania zalecane przez Ministerstwo Zdrowia i służby sanitarne.
Prosimy o przestrzeganie w naszych jednostkach zasad zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego.

2020-06-01
Biuro handlowe w Poznaniu

Drodzy Klienci jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz oddział poznański zmienił swój dotychczasowy adres. Od 1 czerwca AQUA-GRUPA SBS Poznań działa w nowym, większym, usytuowanym w bardzo dobrej lokalizacji Biurze Handlowym. Nasi Doradcy handlowi zapraszają na konsultacje oraz rozmowy handlowe do nowej siedziby, która znajduje się przy ulicy Sarmackiej 7 61-616 Poznań. Serdecznie zapraszamy. 

2020-01-23
Otwarcie 17-go oddziału "AQUA - Grupa SBS"

Początek roku 2020 to dla naszej spółki olbrzymi sukces - z dniem 3 lutego uruchomiliśmy 17 oddział "AQUA - Grupa SBS". Nowym punktem na mapie AQUA jest miasto Wałbrzych. Oddział wałbrzyski jest 7 oddziałem zlokalizowanym w województwie dolnośląskim. Zespół nowej jednostki stanowią profesjonalni Doradcy handlowi z ponad 15-letnim stażem w branży instalacyjnej, grzewczej
i wodociągowej. Serdecznie zapraszamy na ulicę Wrocławską 130 w godzinach 7:30-15:30.

2020-11-23
Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym

7  listopada  2020 roku  w  Miejskim  Ośrodku  Sportu
i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się Zawody Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym. "AQUA-GRUPA SBS" była jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia. Pomimo zawirowań oraz odgórnych zarządzeń wynikających z sytuacji spowodowanej przez Covid-19  udało się wystartować aż  310 zawodnikom  z  Polski
i Czech. Dziękujemy wszystkim Organizatorom oraz Uczestnikom za świetną organizację oraz trud jaki włożyli w przygotowania do Pucharu Polski. 

Brak danych
{"transaction":[],"path":"aktualnosci","transaction_package":[],"session_id":"9a7b1dc1da3f15f55b2ca8879d7a4532"}
{"slider":"slider","menu":"menu","language":"language","cookie":"cookie","logo":"logo","content":"content","shops":"shops","section-title":"section-title","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","logo-rwd":"logo-rwd","section-panel":"section-panel","bottom-menu":"bottom-menu","bottom-content":"bottom-content","bottom":"bottom","section-left":"section-left","section-center":"section-center","section-right":"section-right","top-content":"top-content","top-content-title":"top-content-title","content-title":"content-title","bottom-content-title":"bottom-content-title","top-footer":"top-footer","content-footer":"content-footer","bottom-footer":"bottom-footer","logo-rwd-white":"logo-rwd-white"}