Brak danych
nowości
Brak danych
Danfoss Ally - inteligenty system ogrzewania

Danfoss Ally to najnowsza generacja inteligentnego systemu do zarządzania ogrzewaniem-łatwa w obsłudze aplikacja. System ten zapewnia pełną kontrolę zarówno nad grzejnikami jaki i ogrzewaniem podłogowym, z dowolnego miejsca-niezależnie czy jesteś w domu czy w podróży.

Oferta produktów Ally obejmuje:

-Bramka Danfoss Ally TM 
-Termostaty grzejnikowe Danfoss Ally TM
-Danfos IconTM-możliwość integracji z inteligentnym systemem sterowania ogrzewaniem podłogowym
-Aplikacja Danfoss Ally TM dostępna za darmo w sklepach App Store oraz Google Play do pełnego sterowania systemem.

Więcej szczegółów: www.ally.danfoss.pl

  Zbiornik buforowy ABT 160-nowość w ofercie firmy AFRISO

  Firm AFRISO wprowadziłą do swojej oferty zbiornik buforowy ABT 160. Argumenty przemawiające za zastosowaniem ABT 160 na instalacji to:
  -Bufor jest elementem bazowym prefabrykowanego systemu kotłowni AFRISO
  -ABT 160 można wykorzystać w instalacjach grzewczych płaszczyznowych i grzejnikowych
  -Urządzenie współpracuje z pompami ciepła, kotłami na pellet, kominkami z płaszczem wodnym i innymi źródłami

  Zbiornik buforowy ABT 160 łączy różne źródła ciepła z instalacją grzewczą, jest akumulatorem energii cieplnej a takze pełni funkcję sprzęgła hydraulicznego.

  Więcej szczegółów: www.afriso/aktualnosci

   Grupa mieszająco pompowa marki KELLER

   Nowość produktowa marki Keller - grupą mieszająco pompową z termostatycznym zaworem mieszającym o przepływie kvs 3,4 z pompą KELLER Green Pro 25-6-130 i mimośrodem 30 mm.Produkt ten wyróżnia się szybkim czasem montażu i brakiem szelek montażowych.
   Podstawowe cechy urządzenia:
   -szybki czas montażu
   -brak szelek montażowych
   -moduł jest uniwersalny – montaż po prawej lub lewej stronie rozdzielacza
   -KVS zaworu: 3,4
   -przyłącze do rozdzielacza: 210 mm (mimośród)

   Obszar zastosowania: Instalacja o mocy 8 kW (z Δt 8 K) o maksymalnym przepływie 900 l/h.

   Więcej szczegółów: www.grupasbs/nowosci

    Nowa pompa ciepła THERMA V IWT firmy LG

    Firma LG Electronics (LG) wprowadziła na rynek nową pompę ciepła ze zintegrowanym zbiornikiem na ciepłą wodę użytkową THERMA V IWT (Integrated Water Tank). Jest to kompleksowe rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia oraz dostarczania ciepłej wody. Jest to produkt typu „wszystko w jednym” (all-in-one), który integruje jednostkę wewnętrzną ze zbiornikiem wody, zbiornikiem buforowym i innymi elementami hydraulicznymi, w tym rurami wodnymi i pompami wody do ogrzewania, chłodzenia i dostarczania ciepłej wody użytkowej. Dzięki klasycznemu projektowi, który dobrze komponuje się z innymi urządzeniami AGD w domu, nawet w kuchni lub salonie, THERMA V IWT jest idealnym rozwiązaniem oszczędzającym miejsce w domach i innych przestrzeniach mieszkalnych

    Grzałki elektryczne DELFIN do bojlerów

    Marka DELFIN poszerzyła swoją ofertę o kolejne dwa modele grzałek elektrycznych. Grzałki elektryczne DELFIN GR i GR-B to modele z regulacją temperatury przeznaczone do bojlerów i podgrzewaczy wody, w tym pracujących w systemach solarnych. Grzałki te posiadają solidną, metalową obudowę, niezawodny termostat firmy Cotherm oraz mosiężną kryzę do łatwego montażu w zbiorniku. Jako zabezpieczenie przed uszkodzeniem czy przegrzaniem zastosowano bezpiecznik manualny (powtarzalny), który w razie konieczności można resetować samodzielnie.

    Nowe kotły marki Keller


    Marka Keller
    wprowadziła na rynek nowe gazowe kotły kondensacyjne CYRKON. Nowoczesne i ekonomiczne urządzenia przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń, jak również ciepłej wody użytkowej. Wyposażone w intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem LCD są niezwykle przyjazne w obsłudze jaki i serwisowaniu. Zalety kotłów Cyrkon: niewielkie wymiary (wys. 770 x szer. 400 x gł. 280) w stosunku do mocy urządzenia, naczynie zbiorcze umiejscowione z boku wymiennika, innowacyjny palnik z włókna ceramicznego, niezwykle wysoka wytrzymałość na temperatury, odporność na korozję

    Brak danych
    {"path":"dla-wodociagow-i-przemyslu-nowosci"}
    {"slider":"slider","menu":"menu","language":"language","cookie":"cookie","logo":"logo","content":"content","shops":"shops","section-title":"section-title","im-breadcrumb":"im-breadcrumb","logo-rwd":"logo-rwd","section-panel":"section-panel","bottom-menu":"bottom-menu","bottom-content":"bottom-content","bottom":"bottom","section-left":"section-left","section-center":"section-center","section-right":"section-right","top-content":"top-content","top-content-title":"top-content-title","content-title":"content-title","bottom-content-title":"bottom-content-title","top-footer":"top-footer","content-footer":"content-footer","bottom-footer":"bottom-footer","logo-rwd-white":"logo-rwd-white"}